Oblasti zájmu

SAP
Careers

Přidejte se k našemu přednímu týmu v průmyslu, který zahrnujte 50 000+ SAP expertů proměňujících vedoucí světové organizace a státní správy.

VYHLEDEJTE POZICE V SAP

Co Budete Dělat

Razit cestu k inteligentnímu podnikání, a pomáhat klientům řešit jejich nejkomplexnější výzvy v businessu.

Dodávejte end-to-end transformaci.
Zhodnocujte, plánujte a dodávejte na míru šitou cestu k novému SAP – od digitálního plánu a obchodního případu (business case) přes funkční a průmyslovou transformaci.

Prošlapávejte řešení nové generace.
Využívejte designové myšlení, agilní vývoj a nejnovější technologie a platformy včetně cloudu, S/4HANA, SAP Leonardo, IoT, umělé inteligence, velkých dat a mobilních technologií pro vybudování řešení nové generace.

Pohánějte nejnovější myšlení.
Nacházejte způsoby, jak operovat a růst pomocí automatizace, digitalizace a systémové integrace.

Poslechněte si, co říkají někteří z našich SAP expertů o tom, jakou práci dělají a jak si při tom budují kariéru.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

zveřejněno today

zveřejněno 20 dny

zveřejněno 27 dny

zveřejněno 14 dny

zveřejněno more than 1 měsícem

Spojujte. Učte Se. Veďte.

Vylepšete svoje dovednosti s naším specializovaným školicím programem o „Novém“ SAP – jako je SAP Leonardo, S/4HANA a cloud – který je umožněn interaktivními učebními zdroji na vyžádání.

Také si rozvinete dovednosti připravené pro vaši roli ve třech školicích cestách šitých na míru vaší oblasti zaměření, jako je SAP transformace financí, Dodavatelské řetězce nebo Sourcing a procurement:

Konverzační dovednosti
Angažujte klienty pomocí konverzací s vhledem do SAP.

Dovednosti připravené na tržby
Sdílejte hodnotová sdělení ohledně schopností Accenture v SAP s vedoucími klientů.

Dovednosti připravené na práci
Připravte se na svou roli dodávat a splňovat požadavky pro SAP programy.

Budujte Oceňované Inovace

Přidejte se k týmu s více než 100 ocenění – více než kterýkoli jiný servisní partner. Budete vytvářet prototypy nových idejí v naších Inovačních centrech a industrializovat řešení v našich globálních Delivery centrech.

SAP’s leading business partner

We're the first to collaborate with SAP to develop its S/4HANA core enterprise software suite—the most far-reaching program in our 40-year relationship.

40 SAP Pinnacle Awards

We have more than any other systems integrator.

Zobrazit vše

Meet Our People

Zůstaňte Ve Spojení

Přidejte Se K Našemu Týmu

Search open positions that match your skills aaVolná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek. nd interest. We look for passionate, curious, creative and solution-driven team players.

Zůstaňte V Obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, zajímavými články, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Dostávejte upozornění o pracovních místech, zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké příležitosti na vás čekají.