Přetvořte zákaznickou zkušenost

Navrhujte nové digitální cesty, dodávejte je a vynikejte v nich prostřednictvím propojených nabídek v designu, marketingu, obsahu a obchodu. Budete součástí týmu, který získal od Ad Age ocenění coby největší digitální síť světa – tři roky po sobě.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Co budete dělat

Stanete se součástí týmu zkušených architektů, který je zčásti kreativní agentura a zčásti business konzultačka, a zároveň technologický gigant, který se soustředí na agendu zákazníků prostřednictvím zaměření na holistickou zákaznickou zkušenost.

Design & inovace

Proměňte zákaznickou zkušenost na základě relevance, loajality a angažovanosti. Navrhujte a dodávejte inovativní strategie a digitální produkty. Pracujte ve Fjord.

Komerce

Vytvářejte personalizovaný nákupní zážitek prostřednictvím digitálních prodejů, zákaznického servisu a end-to-end komerčních řešení, které katalyzují nákupní rozhodnutí.

Obsah

Pomáhejte klientům proplouvat digitálními kanály vytvářením a distribucí obsahu, který se propojuje se zákazníky, slouží jim a získává o nich zásadní informace.

Marketing

Vybízejte k akci napříč multi-kanálovými zkušenostmi vytvářením kampaní zaměřených na zákazníka, které budují značku, prohlubují vztahy a inspirují k akci.

Zobrazit vše

Pozice v Interactive

místo možné dojednat

Digital Marketing Consultant/Manager

Management Consulting

zveřejněno před více než před měsícem

Digital Platforms Consultant

Digital Data and Analytics Consultant/Manager

Czech Republic Prague

UX/UI Designer

Business & Technology Integration

SAP Security Consultant

Security

Vulnerability and IT Risk Senior Analyst

Security

Čím jsme jiní

Připojte se k naší pestré a neuvěřitelně kreativní komunitě více než 4 000 kolegů v 40+ zemích, kteří vymýšlejí, vytvářejí a dodávají produkty, služby a řešení, o kterých lidé ještě ani neví, že je potřebují (nebo chtějí).

Vynalézejte

Spolupracujte s týmem, který má více než 370 patentů a patentových přihlášek po celém světě.

Spoluvytvářejte

Vytvářejte s kolegy z více než 40 digitálních hubů, studií a inovačních center.

Integrujte napříč podnikem

Integrujte napříč divizemi Strategy, Consulting, Digital, Technology a Operations a nabízejte holistická business řešení zaměřená na zákazníka.

Poznejte naše lidi

Zůstaňte ve spojení

Přidejte se k našemu týmu

Volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

Zůstaňte v obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, zajímavými články, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Dostávejte upozornění o pracovních místech, zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké příležitosti na vás čekají.