Job Listing

Digital analyst junior

Job Location: Prague

Regional Description: Czech Republic

Job Number: 00510402

- Job description

Digital divize společnosti Accenture pomáhá řešit problémy klientů tím, že vyvíjí na míru vyrobená analytická řešení. V Digital se stanete odborníky na vizualizaci dat a interpretaci výsledků analytických modelů. Budete vytvářet hodnoty prostřednictvím analýzy, interaktivního marketingu  a  mobility.

Popis pozice
Jako analytik ve společnosti Accenture budete vytvářet stěžejní postupy, které napomáhají dodávat služby a analytická řešení firmám a inovují tím jejich portfolia.

Co můžete očekávat
  • Aplikace matematických a analytických postupů na opravdová businessová řešení
  • Vývoj analytických řešení využívající prediktivní modely, optimalizaci a data mining pro mezinárodní klienty v různých odvětvích
  • Vaším cílem bude vyřešit klientův problém a zefektivnit fungování jeho služeb pomocí nových technologií a/nebo dodavatelů služeb
  • Naše projekty zahrnují následující: Předpovídání spotřeby energie pro dopravní společnosti, dynamickou tvorbu cen pro e-shopy, analýzu hlasu pro call centra, výpočet pravděpodobnosti získávání klientů a udržení bank, atd ...
Požadujeme
  • Vysokoškolské vzdělání - bakalářského nebo magisterského stupně, ideálně technického směru
  • Plynulou znalost českého/slovenského jazyka a velmi dobrou znalost AJ
  • Analytické myšlení a schopnost strategického plánování
  • Zkušenost se zpracováním dat a jejich analýzou
  • Znalost následujících toolů výhodou: SAS, Matlab, Mathematica, R, MS SQL/Oracle, SQL, Hadoop
Nabízíme
  • Pracovní příležitost v mezinárodní, dynamické firmě
  • Nadstandardní tréninkový program
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Zajímavé a různorodé projekty pro významné klienty v ČR i v zahraničí
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené,FlexiPassy, příspěvek na penzijní/životní připojištění,atd..)

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city

Stay in touch

Join the Accenture Talent Connection, follow our Careers blog, or sign up for job alerts.