Digital Identity Analyst

multiple locations +view all Job No. r00125796 Full-time - Hybrid

Job Description

Kim jesteśmy?
Nasz zespół Accenture Security stanowi pomost pomiędzy wyspecjalizowanymi działami biznesowymi i technicznymi, kadrą zarządzającą po stronie klienta oraz dostawcami wiodących usług i rozwiązań bezpieczeństwa.
Czy pracujesz w IT oraz masz styczność z procesami związanymi z:

  • nadawaniem uprawnień

  • tworzeniem kont

  • ITIL (service request management)

  • IT audit (audyty dostępowe)

  • jesteś technicznym administratorem aplikacji

  • SCCM/Linux platform team

  • masz doświadczenie service desk lub backoffice dotykające zagadnienia uprawnień

i chcesz stać się częścią zespołu, który pomaga największym firmom w kraju i na świecie przy realizacji największych i najbardziej kompleksowych przedsięwzięć transformacyjnych. Dodatkowo, czy masz smykałkę techniczną i usprawniasz swoje procesy za pomocą technicznych (np. skrypty) lub proceduralnych (np. flow-charts) rozwiązań?

Dołącz do naszego zespołu, gdzie swoje umiejętności wzbogacisz o więdzę z zakresu IAM i PAM, pracując z doświadczonym zespołem naszych ekspertów. Pracujmy wspólnie, aby każdego dnia podnosić poziom bezpieczeństwa naszych klientów i kluczowych sektorów gospodarki. W zespole Digital Identity nie boimy się wyzwań, a naszych klientów wspieramy kompleksowo poprzez m.in. projektowanie, budowę i optymalizację procesów. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za wdrażanie i wsparcie powdrożeniowe najważniejszych rozwiązań z obszaru zarządzania tożsamością i dostępem (zarówno działających w oparciu o lokalną infrastrukturę on-prem, jak i świadczonych z chmury aaS). Wspólnie pomagajmy naszym klientom w zrozumieniu i zarządzaniu uprawnieniami ich pracowników/podwykonawców, a także klientów, umożliwiając im sprawne i niezakłócone współdziałanie z systemami firmy.

Czym będziesz się zajmować?

Pracując w naszym zespole będziesz się rozwijać podczas realizacji ciekawych i nieszablonowych projektów dla dużych polskich oraz międzynarodowych klientów w zakresie cyberbezpieczeństwa i zarządzania cyber tożsamością oraz dostępem.
Twoje zadania będą dotyczyć:

  • Zbierania wymagań biznesowych i funkcjonalnych z obszaru Zarządzania Tożsamością i Dostępami u naszych klientów.

  • Projektowania i budowy procesów związanych z zarządzaniem tożsamością od strony biznesowej (np. zarządzanie cyklem życia tożsamości, wnioskowanie o dostępy, audyt uprawnień, dostęp uprzywilejowany).

  • Projektowania oraz wdrażania modelu ról dostępowych i związanych z nimi uprawnień.

  • Planowania i wsparcia Klientów we wdrożeniu czołowych oraz innowacyjnych rozwiązań z obszaru Zarządzania Tożsamością i Dostępami, jak i wielu innych aspektów cyberbezpieczeństwa, o których jeszcze dziś nie słyszeliśmy, a które staną się codziennością w najbliższej przyszłości, wśród globalnych liderów rynkowych.

  • Wdrażania zaproponowanych rozwiązań zarówno lokalnie, jak i w chmurze.

  • Testowania i wsparcia podczas przekazywania projektu pod zarządzanie wewnętrzne klienta.

Qualifications

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Motywacji do rozwoju w obszarze Digital Identity.

  • Doświadczenia w IT.

  • Wdrożenie się w Digital Identity ułatwi Ci posiadanie praktycznej wiedzy z przynajmniej niektórych z poniższych technologii: PowerShell, Linux Bash, Excel VBA, .NET, AutoIT, REST, SCIM, Java Beanshell, Active Directory, LDAP, Azure-AWS-GCP, SQL, Windows Server administration.

  • Praca w naszym zespole nauczy Cię znajomości tematyki dotyczącej zarządzania tożsamością i dostępami (m.in. usług katalogowych, cyklu życia tożsamości, procesów dotyczących nadawania i odbierania uprawnień, dostęp uprzywilejowany PAM) oraz narzędzi/systemów do Zarządzania Tożsamością (np. rozwiązań firm Sailpoint, One Identity, Forgerock, Okta, CyberArk).

  • Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego (co najmniej poziom B2), gdyż projekty realizujemy zarówno dla klientów w Polsce, jak i na całym świecie.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę hybrydową.

  • Umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz program akcji pracowniczych.

  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport).

  • Indywidualne wsparcie People Lead’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, sesje z Coachem.

  • Pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich, technicznych i językowych, dostęp do platform e-learningowych, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji).

  • Employee Assistance Program – konsultacje prawnicze, finansowe oraz psychologiczne.

  • Płatny program poleceń pracowniczych.

W ramach niniejszego ogłoszenia proponujemy możliwość pracy hybrydowej, rozumianej jako praca z miejsca zamieszkania, gdzie ewentualne przyjazdy do biura będą uzależnione od uwarunkowań projektowych. Dla osób pracujących w tym trybie przewidujemy dokładnie taką samą ścieżkę i możliwości rozwoju jak dla osób pracujących z biur oraz fizyczne spotkania integracyjne. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do aplikowania i kontaktu bezpośredniego.

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

Locations

Gdansk, Katowice, Krakow, Lodz, Warsaw, Wroclaw

Life at Accenture

Training and Development

Take time away to learn and learn all the time in our regional learning hubs, connected classrooms, online courses and learning boards.

Work Environment

Be your best every day in a work environment that helps drive innovation in everything you do.

Learn more about Accenture

Our Expertise

See how we embrace the power of change to create value and shared success for our clients, people, shareholders, partners and communities.

Meet Our People

From entry-level to leadership, across all business and industry segments, get to know our people harnessing technology to make a difference, every day.

Stay connected

Join Our Team

Search open positions that match your skills and interest. We look for passionate, curious, creative and solution-driven team players.

Keep Up to Date

Stay ahead with careers tips, insider perspectives, and industry-leading insights you can put to use today–all from the people who work here.

Job Alert Emails

Personalize your subscription to receive job alerts, latest news and insider tips tailored to your preferences. See what exciting and rewarding opportunities await.