Job Listing

Specjalista ds. Employer Brandingu

Job Location: Warszawa

Regional Description: Polska

Job Number: 00656750

- Job description

 Opis stanowiska :

  • Budowanie świadomości marki pracodawcy na rynku pracy.
  • Promocja Accenture podczas targów pracy, konferencji i dni kariery.
  • Przygotowywanie tekstów i materiałów promujących pracodawcę.
  • Bliska współpraca z zespołem rekrutacji w celu aktywnego pozyskiwania kandydatów.

  • Znajomość narzędzi promocyjnych i marketingowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w realizacji kampanii promocyjnych i wizerunkowych
  • Kreatywność i lekkie pióro

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub współpracę B2B
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość kształtowania strategii EB dla organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city