Oblasti zájmu

Kariéra Technického Architekta

Vytvářejte novou vlnu inovativních technologií a dodávejte end-to-end řešení šitá na míru pro naše klienty pomocí myšlení upřednostňujícího cloud a digital.

VYHLEDEJTE POZICE PRO TECHNICKÉ ARCHITEKTY

Co Budete Dělat

Hledáme experty s neukojitelnou zvědavostí, kteří se cítí doma na hraně technologické inovace. Budete spolupracovat s globálními týmy na dodávání end-to-end řešení pro naše klienty.

Navrhujte komplexní platformy

Navrhujte komplexní platformy a budujte cloud-nativní architektury a aplikace pro klienty.

Využívejte přístupy rychlého vývoje aplikací

Využívejte přístupy rychlého vývoje aplikací jako DevOps, cloudového inženýrství a web-scale architektury.

Transformujte zastaralé aplikace

Transformujte zastaralé aplikace pomocí mikroslužeb, API managementu a architektury řízené událostmi.

Pohánějte přijetí nového IT

Pohánějte adopci nového IT včetně nejnovějších technologií jako je AI, blockchain, IoT a virtuální/augmentovaná realita.

Zobrazit vše

Pozice Technical Architect

zveřejněno dnes

Czech Republic Prague

Information Security Senior Analyst

Security

zveřejněno 5 dny

DevOps Engineer

Software Engineering

zveřejněno 7 dny

Virtualization and Networking Security Architect

Infrastructure

zveřejněno 12 dny

Voice Engineer

Cloud

zveřejněno 13 dny

SailPoint developer

Security

zveřejněno 14 dny

Vybudujte Svoje Dovednosti a Svou Kariéru

Náš jedinečný interní a inkluzivní program certifikace Master Technology Architect (MTA) pomáhá IT architektům rozvinout jejich dovednosti a zkušenosti, usnadňuje kariérní postup a poskytuje rady a mentorství.

The Program MTA poskytuje čtyři úrovně certifikace podle dovedností a zkušeností:

  1. Technology Architect Associate
  2. Technology Architect
  3. Senior Technology Architect
  4. Master Technology Architect

V celém Accenture máme celkem více než 4 200 lidí s certifikátem Technology Architect. Můžete být jedním z nich.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Poznejte naše lidi

Zůstaňte Ve Spojení

Přidejte Se K Našemu Týmu

Volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

Zůstaňte V Obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, zajímavými články, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Dostávejte upozornění o pracovních místech, zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké příležitosti na vás čekají.