Popis Pracovní Pozice

Accenture je přední globální společností poskytující širokou škálu profesionálních služeb a řešení v oblastech: strategie, paradenství, technologie a digital, podniková podpora a operace. Vyvíjí a implementuje technická řešení, která pomáhají klientům zvýšit produktivitu a efektivitu. Vše, co dělá, směřuje k cíli pomoci organizacím maximalizovat jejich výkon a dosáhnout jejich vize.

Financial Services & Insurance

V oblasti FSI spolupracujeme s velkými bankami a pojišťovnami a implementujeme pro ně nové technologie. Tím zlepšujeme jejich výkonnost, dostupnost pro konečné zákazníky a úspěšnost na trhu. Na druhé straně jim dokážeme šetřit náklady a stát se výjimečnými.

V současné chvíli pracujeme například na:

  • vytvoření a správě datových skladů
  • vývoji mobilních aplikací
  • analýze funkčnosti interních systému

Dokážete překročit konvenční myšlení? Umíte se dívat na věci z nové perspektivy a vymýšlet inovativní řešení? Pak hledáme možná právě Vás!

Jak vypadá práce na projektu:

  • Komunikace se zadavatelem a analýza business požadavků na funkčnost produktů
  • Blízká spolupráce s týmem klienta, analýza jejich požadavků, implementace požadavků do produktu s ohledem na technické možnosti
  • Komunikace v rámci týmu ohledně možného technického provedení, spolupráce s vývojáři, testery a součninnými týmy
  • Zpracování funkčních designů a analytických podkladů potřebných pro vývoj
  • Vytváření potřebné dokumentace a testování funkčnosti
  • Kontrola stavu projektu a následný reporting v rámci projektu

    Kvalifikace

    Klíčové Požadavky

    • 2 a více roků zkušeností z pojišťovnictví nebo bankovnictví či konzultantské společnosti v příbuzných oblastech
    • Pokročilá znalost angličtiny
    • Čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího)
    • VŠ vzdělání (nelépe technického směru – IT)
    • Znalost SQL a UML výhodou
    • Analytické myšlení, pozornost a pečlivost
    • Komunikativní osobnost s prezentačními dovednostmi
    • Týmový duch

    Nabízíme

    • Zázemí globální úspěšné společnosti s propracovanou firemní kulturou
    • Profesionální systém vzdělávání přizpůsobený individuálním požadavkům a potenciálu podporující v kariérním růstu.
    • Široká škála benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na sport, rekreaci, vzdělávání, penzijní a životní pojištění aj.)
    • Smlouva na dobu neurčitou.

      Všechna rozhodnutí týkající se zaměstnání jsou činěna bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu kůže, náboženskou příslušnost, pohlaví, národnost, původ, zdravotní postižení, stav armádního veterána, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, genetické informace, rodinný stav, stav občanství, nebo na jakýkoli jiný stav chráněný federálními, státními, nebo místními zákony.

      V rámci přijímacího řízení nejsou kandidáti o zaměstnání povinni předkládat zapečetěné nebo vymazané záznamy o odsouzení nebo zatčení.

      Společnost Accenture je odhodlána poskytovat pracovní příležitosti veteránům z ozbrojených sil.

      Život v Accenture

      Pracujte tam, kde jste inspirováni zkoumat to, co vás baví, a kde si můžete rozvíjet a pěstovat své talenty. Inovujte s pomocí nejmodernějších technologií na těch nejúžasnějších projektech, které si můžete představit.

      Pracovní prostředí

      Každý den ze sebe můžete dostat to nejlepší díky pracovnímu prostředí, které vám pomáhá pohánět inovaci ve všem, co děláte.

      VÍCE INFORMACÍ

      Školení a rozvoj

      Vezměte si volno na učení a průběžně se vzdělávejte v našich regionálních učebních centrech, propojených učebnách, online kurzech a výukových deskách.

      Zobrazit vše

      Zjistěte více o Accenture

      S více než 450 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích, v Accenture řešíme nejtěžší problémy našich klientů pomocí široké škály nabízených služeb a řešení v oblastech strategie, konzultací, digitálních oborech, technologiích a provozu.

      Zůstaňte ve Spojení

      Přidejte se k našemu týmu

      Vyhledávejte volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

      Zůstaňte v obraze

      Udržte si náskok s kariérními tipy, zajímavými články, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

      Zůstaňte ve spojení

      Dostávejte upozornění o pracovních místech, zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké vzrušující a naplňující příležitosti na vás čekají.