C# Developer Junior [Online/phone recruitment]

Slovakia Bratislava JOB NO. 00863692
Pre reagovanie na pracovnú ponuku z mobilného zariadenia musíte najskôr nahrať váš životopis. Chcete si to ešte premyslieť? Nechajte si túto ponuku zaslať na svoju emailovú adresu. Pre reagovanie na pracovnú ponuku z tabletu musíte najskôr nahrať váš životopis. Chcete si to ešte premyslieť? Nechajte si túto ponuku zaslať na svoju emailovú adresu.

Popis Pracovnej Pozície

POSITION DESCRIPTION
Accenture Advanced Technology center is looking for technology enthusiasts ready for a challenging IT career and focus on application development, systems administration work, and software maintenance providing practical programming and technology implementation for business.
As a Junior C# developer will work with leading edge technologies and participate on interesting projects for clients from various segments of market (Banking, Insurance, Utilities, Retail, etc.).

WHAT YOU WILL DO
Development various applications
• Integrate Dynamics solutions into other client’s legacy systems like ERP, Intranet, etc.
• Participate in execution and documentation of tests, ensuring that an application or architecture meets agreed Quality standards
• Cooperate and communicate with client teams to follow up on business requirements

Požiadavky

WHAT WE EXPECT
Experience with C# Development
• JavaScript, HTML, SQL
• Willingness to constantly learn something new and ability work in teams of different sizes on different projects
• English language
• Communication, analytical and problem-solving skills
Nice-to-have :
• Knowledge of other Microsoft technologies e.g.: SharePoint, Microsoft Flows, PowerApps, PowerBI, etc.) and integration platforms (Logic Apps, SSIS, Scribe, BizTalk) are very welcomed

WHAT WE OFFER
Accenture offers a competitive compensation package. As required by the Slovak law we hereby state, that the legal monthly minimum gross base pay starting from 1 300€ depending on your professional and personal qualifications in the required areas.
Recognition:
• Guaranteed Paid overtime or overtime vacation
• Cafeteria – Budget for benefits based on your choice
• Transparent bonus structure
• Refer-a-Friend – get a bonus in the employee referral program
• Loyalty presents
Flexibility:
• Flexible working arrangements (Flex-work, Home Office)
• Option to participate on projects abroad
Future:
• Wide range of leading-edge trainings (including various language
course)
• Teambuilding activities
• Regular performance management and evaluation process
• Ongoing career guidance and mentoring
Family & Health:
• Multisport card which grants an access to hundreds of different
gyms, studios and swimming pools
• Three self-recovery days without doctor‘s note
• Sick leave compensation
• Family oriented benefits (Wedding and New baby bonus, Inhouse day care)

Všetky rozhodnutia týkajúce sa zamestnávania sú prijímané bez ohľadu na vek, rasu, vyznanie, farbu pleti, náboženstvo, pohlavie, národnosť, etnický pôvod, zdravotné postihnutie, sexuálnu orientáciu, rodovú príslušnosť, genetickú informáciu, rodinný stav, občianstvo alebo akýkoľvek iný základ chránený štátnymi alebo miestnymi zákonmi.

Uchádzači o zamestnanie nebudú v rámci procesu prijímania do zamestnania povinní predložiť výpis z registra trestov obsahujúci už zneprístupnené, alebo vymazané tresty, alebo zatknutia.

Uchádzať sa o pozíciu

Život v Accenture

Pracuj na mieste, ktoré ťa inšpiruje objavovať tvoje vášne a podporuje a rozvíja tvoje nadanie. Staň sa súčasťou špičkových technologických inovácií v rámci tých najlepších projektov, aké si len dokážeš predstaviť.

Pracovné prostredie

Podávaj čo najlepšie pracovné výkony v prostredí, ktoré podnecuje inovácie vo všetkom čo robíš.

Vzdelávanie a rozvoj

Nájdi si čas na svoj rozvoj a vzdelávaj sa po celý čas v Accenture, či už v našich regionálnych vzdelávacích centrách, digitálnych učebniach, on-line kurzoch, či vzdelávacích paneloch.

Zobraz všetko

Spoznaj Accenture

Viac než 500 000 našich zamestnancov vo viac ako 120 krajinách sveta spája bezkonkurenčné skúsenosti a odborné zručnosti naprieč vyše 40 odvetviami. Vítame silu zmeny, ktorá nám pomáha vytvárať hodnoty a spoločné úspechy pre našich klientov, ľudí, akcionárov, partnerov a komunity.

Zostaň v kontakte

Pridaj sa k nášmu tímu

Vyhľadaj si voľné pracovné pozície, podľa svojich zručností, či záujmov. Hľadáme zanietených, zvedavých a kreatívnych tímových hráčov, ktorí sa neboja prinášať nové riešenia.

Vždy o krok vpred

Buď vždy o krok vpred a získaj užitočné tipy a informácie pre rozvoj tvojej kariéry, priamo od špičkových odborníkov z tvojho odvetvia.

Buď s nami v kontakte

Dostávaj upozornenia na nové pracovné príležitosti, novinky a tipy prispôsobené tvojim preferenciám. Zisti, aké zaujímavé príležitosti na teba u nás čakajú.