Skip to main content Skip to Footer

BlockTitle

Váš první krok k seznámení se s Accenture je prohlédnout si tyto webovské stránky, abyste získali první dojem, kdo jsme, jakou práci děláme, jaké je naše pracovní prostředí, naši lidé a koho zaměstnáváme.

Pokud se rozhodnete, že Accenture je pro vás to pravé, prozkoumejte naši databázi pracovních příležitostí k nalezení takové, která odpovídá vašim schopnostem a zájmům a pak podle instrukcí na vybranou pozici aplikujte. Také se můžete registrovat na naší kariérní webové stránce a získávat oznámení o nových volných pozicích.

Naši zaměstnanci nadšeně vytváří a uvádí do praxe inovativní způsoby práce, které jsou šetrné k životnímu prostředí, zejména díky našim celosvětovým soutěžím Eco Challenge, které povzbuzují začlenění těchto způsobů práce do projektů společnosti Accenture.

BlockTitle

Proces interview
Abychom zajistili, že vybereme nejvhodnějšího jedince pro danou pozici, provádíme důkladný proces pohovorů. Náborový pracovník vás může kontaktovat k prodiskutování vašeho životopisu. To může vézt k prvnímu pohovoru, kde budou diskutovány vaše zkušenosti a zájmy z celkového hlediska. Budete také mít příležitost získat dodatečné informace o pozici a o tom, jaké je to pracovat ve společnosti Accenture. Pokud jste vybráni k účasti na dalším kole procesu, mohou následovat interview s vedoucími pracovníky Accenture, kde budou vaše schopnosti a zkušenosti diskutovány detailněji.

Váš náborový pracovník vás bude kontaktovat ohledně průběhu náborového procesu.

BlockTitle

Please search our jobs database for available positions that match your skills and interest, and follow the instructions to apply.

Accenture's online application will take you approximately 15 to 20 minutes to complete. Please take the time to complete this application form as the questions we ask are vital to our screening process.

Keep in mind the following tips as you approach your application.

Know what we are looking for.

  • Review our website to learn about our business and type of candidates we seek.
  • Understand the position qualifications
  • Know how your skills and interests relate to the position you’re applying for.

Complete a thorough application.

  • Ensure that you read each question carefully and answer it in full.
  • Think carefully about how to demonstrate your strengths on the form.
  • Don't just describe your achievements—explain how you've used your skills and experiences.
  • Use current examples from a wide range of situations.
  • Ensure you complete a final check of your form before submitting.
  • Keep a copy of the application form to reread before your interview.

BlockTitle

Nájdi pracovnú pozíciu

Začni vyhľadávanie tu: Vyhľadaj podľa názvu pozície, úrovne skúseností alebo lokality

OSTAŇ S NAMI V KONTAKTE

Pridaj sa do nášho programu Accenture Talent Connection, sleduj náš kariérny blog alebo sa prihlás na odoberanie emailových upozornení na nové pracovné pozície.