Oferty Pracy

Employer Branding Specialist

Job Location: Warszawa

Numer stanowiska: 00414506

- Job description

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Strona internetowa firmy to www.accenture.com.

Zakres obowiązków:
  • Współpraca przy budowaniu strategii employer branding z naciskiem na promocję Łódź Technology Center
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi
  • Budowanie świadomości marki pracodawcy na rynku pracy
  • Promocja Accenture podczas targów pracy, konferencji i dni kariery
  • Przygotowywanie tekstów i materiałów promujących pracodawcę
  • Bliska współpraca z zespołem rekrutacji w celu aktywnego pozyskiwania kandydatów

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie w zakresie employer branding
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowane środowisko SSC/BPO i/lub organizacje o dużym wolumenie rekrutacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w realizacji kampanii promocyjnych i wizerunkowych
  • Kreatywność i lekkie pióro

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo (1 rok)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość kształtowania strategii EB organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Znajdź pracę

Start your search here: Podaj stanowisko, umiejętności, doświadczenie lub lokalizację

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

Dołącz do Sieci Talentów Accenture, śledź naszego bloga o pracy w Accenture lub zapisz się na Job Alerts.