Job Listing

Analityk w zespole Artificial Intelligence

Job Location: Warszawa

Regional Description: Polska

Job Number: 00601566

- Job description

Obowiązki:
- Tworzenie i rozwijanie narzędzi automatyzacyjnych wykorzystujących zaawansowane metody analityczne oraz sztuczną inteligencję
- Konfiguracja, wdrażanie, testy rozwiązań po stronie klienta
- Udział w innowacyjnych projektach w sektorze finansowym i energetycznym

  •  Kwalifikacje:

    - Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów na jednym z kierunków: informatyka, telekomunikacja, elektronika, matematyka, metody ilościowe i systemy informatyczne, big data lub inny techniczny
    - Praktyczna znajomość Python oraz OOP
    - Praktyczna znajomość zagadnie z zakresu analizy danych i Machine Learning
    - Wiedza z zakresu sieci neuronowych, cloud computing oraz znajomość innych języków obiektowych będzie dodatkowym atutem
    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

    Co oferujemy:

    -          Pracę w jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

    -          Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – pełne finansowanie kursów i certyfikacji, jasno zdefiniowana ścieżka kariery, opiekun kariery.

    -          Pełen komfort pracy – prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę American Express Gold.

Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city