Job Listing

Specjalista ds. Rekrutacji - Doradztwo Biznesowe

Job Location: Warszawa

Regional Description: Polska

Job Number: 00570443

- Job description

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 293 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. Łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową. Strona internetowa firmy to www.accenture.com.

Specjalista ds. Rekrutacji będzie odpowiedzialny za opracowanie oraz realizacje strategii pozyskiwania i selekcji wykwalifikowanych kandydatów na specjalistyczne stanowiska w odpowiednim czasie i zgodnie z globalną praktyką i standardami.

Poszukujemy kandydatów, posiadających wykształcenie wyższe, doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych end-to-end, znających doskonale język angielski, dla których rekrutacja jest pasją i mają solidną motywację by rozwijać się w tym kierunku.

Zadania:

  • Odpowiedzialność za przebieg i realizacje projektów rekrutacyjnych zgodnie z założeniami oraz procedurami
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z przedstawicielami biznesu zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne, analiza, weryfikacja, sourcing poszukiwanych profili
  • Selekcja napływających aplikacji
  • Umawianie rozmów kwalifikacyjnych na wszystkich etapach procesu rekrutacji
  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznych/face to face)
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach
  • Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji na każdym etapie, zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Sporządzanie raportów
  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Aktywny udział w eventach rekrutacyjnych i akcjach sourcingowych

Oferujemy:
  • Kafeteryjny pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport Benefit systems, karta restauracyjna
  • Pracę pełną wyzwań w biznesowym, międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • Udział w różnorodnych projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość poznania wysokich standardów i metodologii pracy
  • Stanowisko o dużej samodzielności
  • Umowę o pracę lub B2B

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowany profil kierunkowy, HR
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji związane z aktywnym poszukiwaniem i procesowaniem złożonych i różnorodnych profili, preferowane doświadczenie w pracy z executives & experienced profilami z sektora finansowego, bankowego, ubezpieczeń, HR, finansów/księgowości, zakupów, logistyki, IT / Technologii.
  • Mile widziane doświadczenie wywodzące się z firm rekrutacyjnych lub międzynarodowych firm prowadzących aktywną i wielostanowiskową rekrutację
  • Doświadczenie w budowaniu strategii pozyskiwania talentów i jej skutecznej realizacji, znajomość trendów i narzędzi (social media, inne) oraz ich aktywne wykorzystywanie
  • Znajomość procesów, procedur rekrutacyjnych, trendów, narzędzi i najlepszych praktyk
  • Solidne doświadczenie oraz wysoki poziom umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych telefonicznych jak i podczas spotkań
  • Wysokie umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny)
  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i zarządzania czasem, samodzielność, wielozadaniowość, obowiązkowość
  • Elastyczność, umiejętność analitycznego podejścia do złożonych sytuacji oraz rozwiązywania problemów
  • Znajomość Taleo czy testów SHL stanowi dodatkowy atut
  • Pełna dyspozycyjność

If this sounds like the ideal role, career and company for you, please apply online as soon as possible.

Please be advised that only selected candidates will be contacted.

When applying please enclose the below statement:

"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by Accenture Sp. z o.o. or any other entity of the Accenture group for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that Accenture Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, 00-121, ul. Sienna 39 or any other entity of Accenture group places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties within the Accenture group pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."

Candidates who are currently employed by a client of Accenture or an affiliated Accenture business may not be eligible for consideration.

Accenture does not discriminate employment candidates on the basis of race, religion, color, sex, age, disability, national origin, political beliefs, trade union membership, ethnicity, denomination, sexual orientation or any other basis impermissible under Polish law.”

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city