Job Listing

Application Administrator (Katowice)

Job Location: Katowice

Regional Description: Polska

Job Number: 00522483

- Job description

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Strona internetowa firmy to http://www.accenture.com/.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Administratora Aplikacji
Lokalizacja: Katowice

Jako Administrator Aplikacji będziesz odpowiedzialny za instalację, konfigurację oraz utrzymywanie aplikacji sklepowej Point-of-Service z rodziny produktów Oracle. Zakres obowiązków obejmie administrację aplikacji, bazą danych i systemem operacyjnym Windows. W rozwiązywaniu problemów w aplikacji mogą być przydatne umiejętności programistyczne (Java, SQL, XML). Na danym stanowisku oferujemy unikalną możliwość połączenia umiejętności administracyjnych z użyciem nowoczesnych narzędzi DevOps. Będziesz pracował dla międzynarodowych klientów, a dzięki oferowanym szkoleniom nieustannie będziesz rozszerzał swoją wiedzę.

Główne zadania na stanowisku
  • administracja oraz automatyzacja systemów w zakresie technologii Windows i Oracle
  • utrzymanie aplikacji Oracle Retail Xstore (Oracle Database, Oracle Weblogic)
  • praca z narzędziami DevOps (Jenkins, Ansible, PowerShell)
  • wsparcie zespołów programistycznych przy wdrożeniach aplikacji sklepowych

Umiejętności wymagane:
  • znajomość narzędzi Jenkins, Ansible, PowerShell (przynajmniej jeden z wymienionych)
  • znajomość systemów Git lub SVN
  • podstawowa znajomość języka SQL
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną oraz codzienną komunikację
  • doświadczenie pracy w zespole

Umiejętności mile widziane:
  • znajomość zagadnień z zakresu admnistracji bazy danych Oracle lub Oracle Weblogic
  • doświadczenie w pracy z chmurą Amazon lub Azure (IaaS, PaaS)
  • doświadczenie w wirtualizacji systemów (np Virtualbox, Docker, Vagrant)
  • znajomość technologii Java
  • umiejętność pracy z serwisami webowymi

Oferujemy:
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia techniczne (wewnętrzne i zewnętrzne), dostęp do platform szkoleniowych
  • przyjazne środowisko pracy,  wydarzenia integracyjne, możliwość uczestnictwa w wielu dodatkowych aktywnościach
  • opiekę Career Cancelora i wsparcie w osiąganiu celów zawodowych
  • możliwość współpracy z globalnymi klientami w dużych, międzynarodowych projektach
  • konkurencyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bony lunchowe, pakiety sportowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold
  • bonus relokacyjny
  • możliwość wyjazdów zagranicznych (po indywidualnym uzgodnieniu)
  • możliwość pracy zdalnej (po indywidualnym uzgodnieniu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV na adres e-mail: katowice.recruitment@accenture.com

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Accenture Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Accenture w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Accenture Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Siennej 39, lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city