Job Listing

Manager ds. Migracji

Job Location: Warszawa

Regional Description: Polska

Job Number: 00502904

- Job description

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Strona internetowa firmy to www.accenture.com.

Zadania:
  • Zarządzanie zespołem developersko-testowym, odpowiedzialnym za migrację danych bankowych (obszar: kartoteka klienta)
  • Przygotowanie i monitorowanie wykonania planu pracy zespołu migracji
  • Regularne monitorowanie jakości dostarczanych produktów pracy przez zespół
  • Identyfikacja ryzyk i problemów związanych z migracją danych oraz zarządzanie ich naprawą
  • Regularne przygotowywanie raportów statusowych dot. wykonania zadań zespołu
  • Wsparcie w opracowaniu zakresu migracji, mapowań danych, projektowaniu rozwiązań dla migracji, budowie rozwiązania i testach migracji oraz wdrożeniu
  • Wsparcie w planowaniu zatrudnienia i obsady stanowisk w zespole

Wymagania:
  • Doświadczenie w migracji danych w głównych systemach bankowych
    • Znajomość systemu T24 będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość ETL (IBM DataStage) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość funkcjonowania produktów bankowych (kartoteka klienta, rachunki bieżące i depozyty)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność
  • Mobilność

Oferujemy:
  • Możliwość poszerzania doświadczenia na projektach prowadzonych dla liderów sektora bankowości
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Dostęp do nowoczesnych systemów wymiany wiedzy i informacji.
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne i technologiczne).
  • Realizację projektów na terenie Polski oraz potencjalnie poza granicami kraju.
  • Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwijania pozazawodowych zainteresowań w klubach tematycznych.
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjna karta kredytowa American Express Gold.

To apply, please do read and agree to the terms and conditions of the Accenture Recruitment and Hiring Privacy Statement

I have read and agree to the terms of the Accenture Privacy Policy

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city

Stay in touch

Join the Accenture Talent Connection, follow our Careers blog, or sign up for job alerts.