Job Listing

Staffing coordinator

Job Location: Prague

Regional Description: Czech Republic

Job Number: 00603675

- Job description

Popis pozice:

  • Scheduling zaměstnanců Consulting a Accenture Technology divizí pro oblast "Danubia" - ČR, SR, Maďarsko, Rumunsko
  • Vytipování vhodných interních kandidátů pro předpokládané budoucí projekty (oportunity) na základě jejich seniority, profilu, zkušeností a dostupnosti, evidence rezervací kandidátů
  • Vyhledávání vhodných interních kandidátů pro obsazení projektových pozic na základě jejich seniority, profilu, zkušeností a dostupnosti, evidence jejich přiřazení na projekty
  • Vyhledávání vhodných interních kandidátů pro obsazení neprojektových pozic (např. příprava klientských nabídek) a evidence jejich přiřazení na úkoly
  • Evidence / Administrativa:

    • Plánované dovolené/školení/dlouhodobé nepřítomnosti (mateřská, neplacené volno)
    • Osobní preference umístění na projekty/pozice
    • Otevřené pozice na projekty/oportunity
  • Monitorování předpokládaných budoucích projektů (oportunit) a plánování zdrojů na základě informací od projektových manažerů a executives
  • Monitorování metrik jednotlivých zaměstnanců (vytíženost, počet dní bez projektu), řešení nesrovnalostí
  • Aplikace stanovených pravidel při schedulingu lidských zdrojů a zejména v případech konfliktů zájmů u jednotlivých zaměstnanců mezi projekty
  • Příprava reportů s informacemi o aktuálním vytížení zdrojů, přiřazení lidí na projekty/úkoly, metrikami, plán s ohledem na nabídku vs. poptávku po lids. zdrojích v jednotlivých  segmentech
  • Komunikace:

    • se zaměstnanci consultingu regionu "Danubia" v souvislosti s jejich umisťováním na projekty/úkoly
    • s projektovými manažery regionu "Danubia" v souvislosti s informacemi o vývoji projektů/oportunit/otevřených pozic, řešení jejich poptávky po zdrojích
    • se zahraničními projekt. manažery při umístnění zaměstnanců "Danubia" na zahraniční projekty mimo region
    • s oddělením recruitingu v případě náboru nových zaměstnanců do consultingové skupiny
    • s odděleními HR v souvislosti s odchody zaměstnanců, jejich dlouhodobými absencemi (mateřská, neplacené volno) a jejich návraty zpět na projekty
  • Práce s nástroji: Word, Excel, Outlook, interní Webové aplikace, interní Webový portál
  • Plynulá znalost českého/slovenského a anglického jazyka
  • Zkušenost v rámci interního HR oddělení výhodou
  • Povědomí o projektové práci konzultantů v poradenské společnosti výhodou
  • Výborné analytické schopnosti
  • Samostatný přístup a iniciativa v řešení problémů
  • Pečlivost a důslednost
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a týmový duch
  • Příjemné a profesionální vystupování a jednání
  • Silná orientace na klienta
  • Uživatelská znalost MS Office, Internet

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city

Stay in touch

Join the Accenture Talent Connection, follow our Careers blog, or sign up for job alerts.