Job Listing

Angular Developer

Job Location: Prague

Regional Description: Czech Republic

Job Number: 00542710

- Job description

ACCENTURE TECHNOLOGY je místo kde se kvalita týmu snoubí s náročnými projekty, moderními technologiemi či špičkovým tréningem. Každý den se můžeš učit od zajímavých lidí z oboru, díky čemu tvoje znalosti porostou raketovým tempem a svůj talent rozvineš naplno. Děláme jen to, co má skutečně smysl, žijeme inovacemi a chceme, aby nás to všechny navíc bavilo.

Co nabízíme?
    • Inovativní technologie a přístupy, které může nabídnout jen velká společnost.
    • Nové zkušenosti ze všech fázích kreativního řešení – od prvotních konceptů až po implementaci a měření získaných výsledků.
    • Práce na projektech pro klienty v České republice i všude ve světe.
    • Široké spektrum sektorů pro realizaci projektů – bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, automotive, retail nebo energetika.
    • Technologické školení v České republice i v zahraničí, možnost získání certifikace či přístup k stovkám e-learningových kurzů.
    • Širokou škálu metod a přístupů, od tradičních waterfallových (při dobře známém a více předvídatelném scénáři) až po moderní přístupy jako Lean/Agile.

Jaká bude tvá náplň práce?
Budeš se podílet na projektu pro významnou pojištovnu na lokálním trhu a vývojem frontendové části aplikace sloužící pro sjednávání pojištění. Hlavní činnosti bude úprava  stávajících a tvorba nových funcionalit. Samozřejmostí je komunikace s týmem analytiků a testerů v rámci agilního vývoje.
Jaké Technologie u nás najdeš a které i požadujeme?
  • Angular2
  • Typescript
  • HTML5  a CSS3

Výhodou je, pokud budeš znát:

  • RESTful WS
  • Webpack
  • NPM
  • Karma
  • SASS
  • Bootstrap (3)
  • Ngx-bootstrap

Dále používáme:

  • SVN
  • Git
  • Tslint
  • Jenkins

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city

Stay in touch

Join the Accenture Talent Connection, follow our Careers blog, or sign up for job alerts.