Job Listing

Cognos BI Analyst

Job Location: Prague

Regional Description: Czech Republic

Job Number: 00513575

- Job description

Accenture BI

BI tým lokovaný v Praze hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Cognos BI Analytika/developera. V současném týmu už máme zkušené Cognos developery a jsme schopni Vás tutu technologii naučit, co potřebujeme od Vás, je chtít se v této oblasti vzdělávat a znalsot jiných BI toolů, na které bycho mohli stavět.

Náplň práce:

  • Vývoj v prostředí Cognos a integrace všech DWH požadavků;
  • Vývoj v kostce nebo změny v současné kostce;
  • Roportování v Cognos a Teradata databázích;
  • Nasazení a testování přípravného balíčku;
  • Dokumentace postupů;
  • Komunikace v rámci týmu.

Požadavky na kandidáta:

  • Alespoň rok zkušeností s BI nástroji;
  • Dobrá znalost SQL;
  • Znalost BI nástrojů jako PowerBI, Tableau nebo BusinessObjects výhodou;
  • Pokročilá znalost angličtiny;
  • Čeština/ slovenština na úrovni rodilého mluvčího;
  • Samostatná a pečlivá osobnost se smyslem pro detail;
  • Analytické myšlení.

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Širokou škálu benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, flexipassy, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city

Stay in touch

Join the Accenture Talent Connection, follow our Careers blog, or sign up for job alerts.