Job Listing

Executive asistent/ka pro německý top management Accenture

Job Location: Prague

Job Number: 00481844

- Job description

Hovoříte výborně německy a dobře anglicky? Máte rádi různorodou práci s denní komunikací v obou jazycích? Rádi organizujete, využíváte různé zdroje informací a není vám cizí administrativa a moderní technologie? Pokud ano, pak čtěte dále!

Naši lidé jsou specialisté, kteří pracují interně pro společnost Accenture i na outsourcingových projektech. Jedná se o dlouhodobé partnerství s klienty, pro které řídíme a poskytujeme obchodní operace v oblasti financí a účetnictví, IT, vývoje a údržby aplikací, služeb helpdesku, executive assistans a HR. Neustále zajišťujeme klíčové obchodní funkce pro klienty i interní Accenture a snažíme se je dále vylepšovat, abychom pomohli našim partnerům být na špičce ve svém oboru.

Popis pozice:

Executive asistent/ka  poskytuje profesionální organizační a administrativní podporu různým vedoucím pracovníkům ve virtuálním prostředí a samostatně vykováná definované úkoly pro top managery Accenture v německy hovořících zemích.

Náplň práce:
  • Asistence managerům při používání nástrojů Accenture – např.  ohledně cestování, rezervací a konferenčních hovorů
  • Pomoc při různých administrativních úkolech
  • Organizace konferenčních hovorů, videokonferencí nebo datových konferencí
  • Organizace nebo koordinace služebních cest a pomoc při cestách a vízových/pasových postupech, plánování účasti na konferencích, atp.
  • Spravování kalendářů top managementu
  • Koordinace práce s interními a externími dodavateli třetích stran na žádost managementu
Požadujeme:
  • Středoskolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Plynulá němčina (C1), dobrá angličtina (B2)
  • Zkušenost v administrativě je výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office, schopnost používat různé virtuální komunikační nástroje (Skype, IM), zájem o moderní technologie (aplikace, nové nástroje)
  • Silné organizační a multi-tasking dovednosti
  • Kritické a analytické myšlení

Nabízíme:
  • Využití jazyků na denní bázi v rámci mezinárodní společnosti
  • Zaškolení na procesy, IT systémy
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost jazykových kurzů – Language Academy
  • Možnost práce z domova
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Širokou škálu dalších benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon,  Caffeteria systém, příspěvek na penzijní/životní pojištění, atd.

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city

Stay in touch

Join the Accenture Talent Connection, follow our Careers blog, or sign up for job alerts.