Job Listing

Financial Services & Insurance Business Analyst

Job Location: Prague

Job Number: 00459170

- Job description

Accenture je přední globální společnost poskytující širokou škálu profesionálních služeb a řešení v oblastech: strategie, paradesntví, technologie a digital, podniková podpora a operace. Vyvíjí a implementuje technická řešení, která pomáhají klientům zvýšit produktivitu a efektivitu. Vše, co dělá, směřuje k cíli pomoci organizacím maximalizovat jejich výkon a dosáhnout jejich vize.

Financial Services & Insurance

V oblasti FSI pomáháme našim klientům z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví implementovat nové technolegie a tím zlepšovat jejich výkonnost, dostupnost pro konečné zákazníky a úspěšnost na trhu. Na druhé straně jim dokážeme šetřit náklady a stát se výjmečnými. V současné chvíli poskytujeme klientům například vytvoření a správu datových skladů, vývoj mobilních aplikací, analýzu funkčnosti interních systému a spoustu dalšího.

Potřebujeme lidi, kteří dokáží překročit konvenční myšlení, dívat se na věci z nové perspektivy a vymýšlet inovativní řešení pro naše klienty. Jste jedním z nich?

Pracovní náplň:

  • Komunikace se zadavatelem a analýza business požadavků na funkčnost produktů.
  • Komunikace s konečnými uživateli na straně klienta, analýza jejich požadavků a jejich implementace do produktu.
  • Komunikace v rámci týmu ohledně možného technickéh provedení, spolupráce s vývojáři, testry a součninnými týmy.
  • Zpracování funkčních designů a analytikých podkladů potřebných pro vývoj.
  • Vytváření potřebné dokumentace a testování funkčnosti.
  • Kontrola stavu projektu a následný reporting v rámci projektu.

Klíčové Požadavky

  • 2+ let zkušenosti z pojišťovnictví či konzultantské společnosti (zaměření projektů na pojišťovnictví)
  • Pokročilá znalost angličtiny (čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího).
  • VŠ vzdělání (nelépe technického směru – IT)
  • Znalost SQL a UML výhodou.
  • Analytické myšlení, pozornost a pečlivost.
  • Komunikační a prezentační dovednosti.
  • Týmový duch.

Nabízíme

  • Zázemí globální úspěšné společnosti.
  • Profesionální systém vzdělávání přizpůsobený individuálním požadavkům a potenciálu podporující v kariérním růstu.
  • Propracovanou firemní kulturu.
  • Širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na sport, rekreaci, vzdělávání, penzijní a životní pojištění aj.)
  • Smlouvu na dobu neurčitou.

Find a job

Start your search here: Enter job title, skill, experience level or city

Stay in touch

Join the Accenture Talent Connection, follow our Careers blog, or sign up for job alerts.