Popis Pozice

Accenture je přední globální společností poskytující širokou škálu profesionálních služeb a řešení v oblastech: strategie, paradenství, technologie a digital, podniková podpora a operace. Vyvíjí a implementuje technická řešení, která pomáhají klientům zvýšit produktivitu a efektivitu. Vše, co dělá, směřuje k cíli pomoci organizacím maximalizovat jejich výkon a dosáhnout jejich vize.

Jak vypadá práce na projektu:

  • Komunikace se zadavatelem a analýza business požadavků na funkčnost produktů.
  • Blízká spolupráce s týmem klienta, analýza jejich požadavků, implementace požadavků do produktu s ohledem na technické možnosti.
  • Komunikace v rámci týmu ohledně možného technického provedení, spolupráce s vývojáři, testery a součinnými týmy.
  • Zpracování funkčních designů a analytických podkladů potřebných pro vývoj.
  • Vytváření potřebné dokumentace a testování funkčnosti.
  • Kontrola stavu projektu a následný reporting v rámci projektu.

Kvalifikace

Klíčové Požadavky

  • 2+ let zkušeností z technology (nejlépe technology consulting, IT business analyst, nebo Technology v rámci Financial Services).
  • Pokročilá znalost angličtiny (čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího).
  • VŠ vzdělání (nejlépe technického směru – IT)
  • Znalost SQL a UML výhodou.
  • Analytické myšlení, pozornost a pečlivost.
  • Komunikativní osobnost s prezentačními dovednostmi.
  • Týmový duch.

Nabízíme

  • Zázemí globální úspěšné společnosti.
  • Profesionální systém vzdělávání přizpůsobený individuálním požadavkům a potenciálu podporující v kariérním růstu.
  • Propracovanou firemní kulturu.
  • Širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na sport, rekreaci, vzdělávání, penzijní a životní pojištění aj.)
  • Smlouvu na dobu neurčitou.

Všechna rozhodnutí týkající se zaměstnání jsou činěna bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu kůže, náboženskou příslušnost, pohlaví, národnost, původ, zdravotní postižení, stav armádního veterána, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, genetické informace, rodinný stav, stav občanství, nebo na jakýkoli jiný stav chráněný federálními, státními, nebo místními zákony.

V rámci přijímacího řízení nejsou kandidáti o zaměstnání povinni předkládat zapečetěné nebo vymazané záznamy o odsouzení nebo zatčení.

Společnost Accenture je odhodlána poskytovat pracovní příležitosti veteránům z ozbrojených sil.

Ucházet se o pozici
Pokud chcete svůj životopis odeslat z mobilu, musí být uložený na cloudu. Nemáte? Nevadí! Odešlete si tuto pozici na svou emailovou adresu. Pokud chcete svůj životopis odeslat z tabletu, musí být uložený na cloudu. Nemáte? Nevadí! Odešlete si tuto pozici na svou emailovou adresu.

Život v Accenture

Jsme globální hráči, díky tomu je práce u nás rozmanitá a nabitá příležitostmi. Našim klientům navrhujeme prvotřídní řešení za pomoci nových i tradičních technologií.

Pracovní prostředí

Kariérní posun, týmová práce, rovné podmínky a jasná pravidla pro všechny – na tom v Accenture stavíme.

Školení a rozvoj

Podporujeme vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců širokou nabídkou vzdělávacích aktivit. Každý zaměstnanec má přiděleného kariérního poradce, s kterým konzultuje své cíle a jak jich v rámci Accenture dosáhnout.

Zobrazit vše

Přečtěte si více o Accenture

Působíme ve 120 zemích a je nás už přes 500 000. V České republice poskytujeme naše služby od roku 1991 jak domácím, tak zahraničním firmám. Zařaďte se i vy mezi 2000 pracovníků, které v ČR zaměstnáváme.

Zůstaňte ve Spojení

Přidejte se k našemu týmu

Vyhledávejte volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

Zůstaňte v obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, zajímavými články, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Zůstaňte ve spojení

Dostávejte upozornění o pracovních místech, zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké vzrušující a naplňující příležitosti na vás čekají.