Popis Pracovní Pozice

WHY IS IT INTERESTING TO WORK WITH US?

Accenture Technology powers our client’s businesses and our internal IT infrastructure with innovative and emerging technologies, changing the way our people and customers collaborate, work and communicate together.

People in our corporate IT Function career track contribute to the running of Accenture as a high- performance hyper-scale business with the latest cloud-native technologies.

THIS WILL BE YOUR FUTURE ROLE

You will be designing, building and configuring applications to meet business process and new application requirements based on several strategic and innovation projects.

Kvalifikace

DOES THAT SOUND LIKE YOU?

• You should have hands-on experience in Java, JavaScript, Node JS, REST APIs.

• You should’ve worked on at least one versioning tool (e.g. GIT, VSTS).

• You should be aware of CI/CD process and Agile methodology.

• Good to Have Skills: HTML5, CSS, AngularJS, GIT, Python, SQL, Microsoft Azure cloud platform.

• Ability to communicate clearly and effectively.

• Ability to react quickly to changing business conditions.

• Innovative mindset. Willing to work with the latest tools and continually learn new technologies.

• Problem solving skills and motivated to take on challenges with minimal direction.

TO MAKE YOUR WORK MORE PLEASANT WE OFFER

• You’ll have fun and be part of a pleasant and multicultural team with very good working life balance

• You’ll be working with diverse and interesting projects at scale within a strategy & innovation team with direct exposure to our key strategic partners

• There is an exciting career progression, providing great growth opportunities, learning & development possibilities

• Working in a brand-new fancy office directly at the metro

• You can expect all the great benefits and perks from a company like Accenture.

Všechna rozhodnutí týkající se zaměstnání jsou činěna bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu kůže, náboženskou příslušnost, pohlaví, národnost, původ, zdravotní postižení, stav armádního veterána, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, genetické informace, rodinný stav, stav občanství, nebo na jakýkoli jiný stav chráněný federálními, státními, nebo místními zákony.

V rámci přijímacího řízení nejsou kandidáti o zaměstnání povinni předkládat zapečetěné nebo vymazané záznamy o odsouzení nebo zatčení.

Společnost Accenture je odhodlána poskytovat pracovní příležitosti veteránům z ozbrojených sil.

Život v Accenture

Pracujte tam, kde jste inspirováni zkoumat to, co vás baví, a kde si můžete rozvíjet a pěstovat své talenty. Inovujte s pomocí nejmodernějších technologií na těch nejúžasnějších projektech, které si můžete představit.

Pracovní prostředí

Každý den ze sebe můžete dostat to nejlepší díky pracovnímu prostředí, které vám pomáhá pohánět inovaci ve všem, co děláte.

VÍCE INFORMACÍ

Školení a rozvoj

Vezměte si volno na učení a průběžně se vzdělávejte v našich regionálních učebních centrech, propojených učebnách, online kurzech a výukových deskách.

Zobrazit vše

Zjistěte více o Accenture

S více než 450 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích, v Accenture řešíme nejtěžší problémy našich klientů pomocí široké škály nabízených služeb a řešení v oblastech strategie, konzultací, digitálních oborech, technologiích a provozu.

Zůstaňte ve Spojení

Přidejte se k našemu týmu

Vyhledávejte volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

Zůstaňte v obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, zajímavými články, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Zůstaňte ve spojení

Dostávejte upozornění o pracovních místech, zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké vzrušující a naplňující příležitosti na vás čekají.