Popis Pracovní Pozice

Pracovní pozice UX/UI Designer je součástí divize Accenture Digital. Tato divize se vypracovala na pozici světové jedničky mezi agenturami zabývajícími se digitálními technologiemi a marketingem. V rámci této divize se snažíme našim klientům poskytovat kompletní technologické řešení napříč obory a napříč všemi digitálními službami. V současné chvíli hledáme kreativně a zároveň koncepčně laděné kolegy, kteří budou součástí týmu profesionálů v týmu designérů. Stejně jako v ostatních divizích, i zde je hlavním měřítkem kvalita produktu a profesionální přístup.

Na co se jako UX/UI Designer můžete těšit?

  • Spolupráce s designéry, technology a projektovými manažery
  • Se svými kolegy budete rozvíjet brand image a budete pracovat na kreativní a strategické implementaci základních myšlenek do všech produktů visuálního designu se značkou spojených
  • Práce na obdivuhodných projektech pro zajímavé klienty (převážně UX/UI a branding)
  • Budete zapracovávat reálné požadavky do výsledného projektu, prezentovat postupy a záměry
  • Na zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Neustálé vzdělávání se a přijímání nových výzev
  • Pracovat s balíčkem Adobe CS a dalšími nástroji
  • Na možnost dlouhodobé spolupráce

Kvalifikace

Co byste určitě měl/a splňovat?

  • Alespoň bakalářské vzdělání v oblasti designu

  • Efektivní komunikace a proklientský přístup je nutností

  • Praktická znalost nástrojů, jako je Photoshop, Illustrator, InDesign, Keynote, Sketch, InVision

  • Zkušenosti s UX/UI mobilních a webových aplikací

  • Zkušenosti z oblasti střihu videa, motion grafiky a prototyping toolů je výhodou

  • Schopnost efektivně využít zpětnou vazbu od Creative Leadera

  • Základní znalost technologií a cross-platform implikací (pozitiva a limity nativních, hybridních a HTML platforem)

  • Plynulá angličtina je nutnost

  • Bez kreativního naladění to nepůjde

Všechna rozhodnutí týkající se zaměstnání jsou činěna bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu kůže, náboženskou příslušnost, pohlaví, národnost, původ, zdravotní postižení, stav armádního veterána, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, genetické informace, rodinný stav, stav občanství, nebo na jakýkoli jiný stav chráněný federálními, státními, nebo místními zákony.

V rámci přijímacího řízení nejsou kandidáti o zaměstnání povinni předkládat zapečetěné nebo vymazané záznamy o odsouzení nebo zatčení.

Společnost Accenture je odhodlána poskytovat pracovní příležitosti veteránům z ozbrojených sil.

Život v Accenture

Pracujte tam, kde jste inspirováni zkoumat to, co vás baví, a kde si můžete rozvíjet a pěstovat své talenty. Inovujte s pomocí nejmodernějších technologií na těch nejúžasnějších projektech, které si můžete představit.

Pracovní prostředí

Každý den ze sebe můžete dostat to nejlepší díky pracovnímu prostředí, které vám pomáhá pohánět inovaci ve všem, co děláte.

VÍCE INFORMACÍ

Školení a rozvoj

Vezměte si volno na učení a průběžně se vzdělávejte v našich regionálních učebních centrech, propojených učebnách, online kurzech a výukových deskách.

Zobrazit vše

Zjistěte více o Accenture

S více než 450 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích, v Accenture řešíme nejtěžší problémy našich klientů pomocí široké škály nabízených služeb a řešení v oblastech strategie, konzultací, digitálních oborech, technologiích a provozu.

Zůstaňte ve Spojení

Přidejte se k našemu týmu

Vyhledávejte volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

Zůstaňte v obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, zajímavými články, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Zůstaňte ve spojení

Dostávejte upozornění o pracovních místech, zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké vzrušující a naplňující příležitosti na vás čekají.