Co Budete Dělat

Inovujte s těmi nejaktuálnějšími a nejlepšími.
Maximalizujte přínosy a prošlapávejte cestu pro technologii Salesforce. Naše dlouhodobé partnerství vám dává přístup k nejnovějším nástrojům jako je AI, Einstein, Lightning a Analytics.

Dodávejte oceňovanou práci.
Pomáhejte klientům odpovídat na reálné výzvy v businessu a dodávejte řešení nové generace, které umožní produktivně angažovat zákazníky.

Rozšiřte své zkušenosti.
Přidejte se k našemu týmu více než 16 000 profesionálů zdatných v Salesforce a profitujte z přístupu k více než 200 inteligentních nástrojů napříč všemi odvětvími Salesforce.

Veďte společně s těmi nejlepšími v průmyslu.
Jsme průmysloví leadeři v designu, implementaci i provozu Salesforce řešení.

Accenture a Salesforce společně umožňují podnikům otevírat novou hodnotu, pohánět udržitelný růst a pomáhat klientům přeorientovat se na budoucnost.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Pozice v Salesforce

místo možné dojednat

Digital Platforms Consultant

Management Consulting

zveřejněno před více než před měsícem

Czech Republic Prague

Salesforce Marketing Cloud Consultant

Software Engineering

Salesforce Developer

Salesforce Manager

Business & Technology Integration

Spojujte. Učte se. Veďte.

S největším počtem certifikovaných Salesforce profesionálů v průmyslu – více než 6,000 – investujeme, abyste si průběžně zdokonalovali svoje dovednosti. Každoročně dodáváme až 55,000 hodin Salesforce školení.

Certifikovaně výjimeční
Zužitkujte čas, který máte vyhrazený na získání CTA a dalších certifikátů a využijte dostupnou podporu a vedení.

Poznejte naše lidi

Zůstaňte Ve Spojení

Přidejte se k našemu týmu

Volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

Zůstaňte v obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, zajímavými články, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Zůstaňte ve spojení

Dostávejte upozornění o pracovních místech, zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké příležitosti na vás čekají.

Zobrazit vše