Kariéra v consultingu

Staňte se důvěryhodným partnerem velkých společností s využitím dat, vhledů a znalostí průmyslu. Dodávejte výsledky, které jim umožní úspěch v digitálním světě.

VYHLEDÁVAT POZICE V CONSULTINGU

Co budete dělat

Budete motorem end-to-end transformace.
Kombinovat vhledy založené na analytice s expertízou a zkušeností při propojování end-to-end schopností nutných pro pohánění změny.

Veďte epickou disrupci.
Pracujte a spoluvytvářejte řešení s kolegy a klienty v našich inovačních centrech, laboratořích a designových studiích. Přetvářejte a proměňujte odvětví a trhy.

Staňte se partnery největších klientů.
Pracujte s více než třemi čtvrtinami společností z Fortune Global 500 napříč 40+ odvětvími ve 120+ zemích.

Pozice v manažerském consultingu
Raďte, navrhujte a implementujte transformativní řešení ve funkčních a průmyslových oblastech, na které se specializujeme.

Pozice v technologickém consultingu
Veďte a implementujte technologická řešení se zaměřením na vývoj platforem, systémů a IT poradenství.

Pozice v Consultingu

Czech Republic Prague

Junior Security Consulting Analyst

Security

zveřejněno před 2 dny

Security Operations Analyst

Security

zveřejněno před 4 dny

Consulting internship

Management Consulting

HR Generalist with Dutch

Business Process Delivery

zveřejněno před 9 dny

Security Consultant

Security

zveřejněno před 24 dny

Java Programmer

Software Engineering

Oblasti expertízy

Objevte konzultantské pozice v pěti odvětvích, kterým se věnujeme:

Finance

Zapojte se do naší praxe CFO & Enterprise Value practice a pomáhejte finančním výkonným ředitelům zapřáhnout podnikovou inovaci a přetvořit jejich podniky v době digitální.

VYHLEDEJTE POZICE

Lidské zdroje

Připojte se do naší komunity Talent & Organization a pomáhejte klientům přetvořit řízení talentů a HR. Zlepšujte tak výkon organizací prostřednictvím jejich lidí.

Řízení dodavatelských řetězců

Staňte se partnerem klientů a dodávejte lepší zákaznickou zkušenost prostřednictvím inteligentních dodavatelských řetězců a agilních operací.

Zákazníci, marketing a prodej

Připojte se do naší komunity Customer Insights & Growth a pomáhejte klientům přetvořit marketing, prodej a zákaznické služby pro pohon hyper-relevantních zkušeností.

Technology Strategy and Advisory

Buďte inovačním poradcem. Připojte se k naší komunitě “Technology Strategy & Advisory” a poskytujte průkopnická řešení a nové technologie, které pomáhají transformovat byznys našich klientů.

Zobrazit vše

Odvětví, která obsluhujeme

Objevte konzultantské pozice v odvětvích, kterým se věnujeme.

Poznejte naše lidi

Zůstaňte ve spojení

Přidejte se k našemu týmu

Volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

Zůstaňte v obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Dostávejte upozornění o pracovních místech, nejaktuálnější zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké příležitosti na vás čekají.