Oblasti zájmu

Kariéra v consultingu

Staňte se důvěryhodným partnerem velkých společností s využitím dat, vhledů a znalostí průmyslu. Dodávejte výsledky, které jim umožní úspěch v digitálním světě.

VYHLEDÁVAT POZICE V CONSULTINGU

Co budete dělat

Budete motorem end-to-end transformace.
Kombinovat vhledy založené na analytice s expertízou a zkušeností při propojování end-to-end schopností nutných pro pohánění změny.

Veďte epickou disrupci.
Pracujte a spoluvytvářejte řešení s kolegy a klienty v našich inovačních centrech, laboratořích a designových studiích. Přetvářejte a proměňujte odvětví a trhy.

Staňte se partnery největších klientů.
Pracujte s více než třemi čtvrtinami společností z Fortune Global 500 napříč 40+ odvětvími ve 120+ zemích.

Pozice v manažerském consultingu
Raďte, navrhujte a implementujte transformativní řešení ve funkčních a průmyslových oblastech, na které se specializujeme.

Pozice v technologickém consultingu
Veďte a implementujte technologická řešení se zaměřením na vývoj platforem, systémů a IT poradenství.

Pozice v Consultingu

Czech Republic Prague

Management consultant

Management Consulting

zveřejněno více než před měsícem

Security Consultant

Security

Junior Security Consulting Analyst

Security

Java Programmer

Software Engineering

AWS System Integration Developer

Business intelligence Developer

Oblasti expertízy

Prozkoumejte pozice v consultingu v našich čtyřech oblastech:

Finance

Zapojte se do naší praxe CFO & Enterprise Value practice a pomáhejte finančním výkonným ředitelům zapřáhnout podnikovou inovaci a přetvořit jejich podniky v době digitální.

VYHLEDEJTE POZICE

Lidské zdroje

Připojte se do naší komunity Talent & Organization a pomáhejte klientům přetvořit řízení talentů a HR. Zlepšujte tak výkon organizací prostřednictvím jejich lidí.

Řízení dodavatelských řetězců

Staňte se partnerem klientů a dodávejte lepší zákaznickou zkušenost prostřednictvím inteligentních dodavatelských řetězců a agilních operací.

Zákazníci, marketing a prodej

Připojte se do naší komunity Customer Insights & Growth a pomáhejte klientům přetvořit marketing, prodej a zákaznické služby pro pohon hyper-relevantních zkušeností.

Zobrazit vše

Odvětví, která obsluhujeme

Prozkoumejte pozice v consultingu v našich pěti odvětvích:

Komunikace, Média & Technologie

Buďte v centru transformace pro klienty včetně 18 z 20 největších společností z oblastí komunikace, médií a technologií z Fortune Global 500.

Finanční
Služby

Pomozte klientům poprat se s růstem, konsolidací a regulačními změnami na dynamickém trhu včetně 92 finančních institucí z Global Fortune 100.

Zdravotnictví &
Veřejné Služby

Digitální inovace transformují zdravotnictví a veřejné služby. Vaše expertiza nejen pomůže klientům, ale také bude mít dopad na to, jak všichni pracujeme a žijeme.

Produkty

Ovlivněte, co lidé kupují, kde nakupují a čím jezdí. Pracujte pro největší spotřebitelské značky dneška nebo se zapojte do budování značek zítřka.

Zdroje

Vyvíjejte inovativní strategie, zlepšujte operace a snižujte rizika pro klienty napříč oblastmi chemie, energetiky, přírodních zdrojů a energií.

Poznejte naše lidi

Vyhledávat

Zůstaňte ve spojení

Přidejte se k našemu týmu

Volná místa, která odpovídají vašim dovednostem a zájmům. Hledáme zapálené, zvědavé a kreativní týmové hráče, kterým jde o výsledek.

Zůstaňte v obraze

Udržte si náskok s kariérními tipy, pohledy zevnitř a špičkovými poznatky z oboru, které můžete využít už dnes – a to vše od lidí, kteří u nás pracují.

Dostávejte upozornění o pracovních místech, nejaktuálnější zprávy a tipy zevnitř na míru vašim preferencím. Podívejte se, jaké příležitosti na vás čekají.